.

.

6 ADET buz maşası Mini Şeker maşası 4.25 İnç Paslanmaz Çelik Küçük servis maşası,Mezeler için Küçük Mutfak Küçük Maşa,Çay Partisi, Kahve Barı, Tatlılar (Altın)

6 ADET buz maşası Mini Şeker maşası 4.25 İnç Paslanmaz Çelik Küçük servis maşası,Mezeler için Küçük Mutfak Küçük Maşa,Çay Partisi, Kahve

Müşteri notu:

₺ 270.30
Malların miktarı
Stokta

【Yüksek Kaliteli Malzeme】 Küçük servis maşası, gıda sınıfı yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir, sağlam ve deforme olması kolay değildir.Güvenli, paslanmaz, pratik ve dayanıklı, bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilen üstün kalitede pişirme maşası. 【Uygulama Vesilesi】 Minik maşalar küp şeker, büfe, salata, mezeler için mükemmeldir.Çocuk maşaları, buz küpü, şekerleme, domuz pastırması, meyve, cips, patlamış mısır, meze, zeytin vb.Için her türlü küçük boyutlu yiyeceği daha kolay alabilen çay partisi, kahve barı için iyidir. 【Special Design】 Meze maşa ile klasik paslanmaz çelik tasarım, narin görünüm ve şık.Mini boyutu ve hafifliği ile servis maşası, çantanızda taşımak için açık hava etkinlikleri için özellikle mükemmeldir.Zarif tasarımlı şeker büfesi için mini maşa da arkadaşlarınıza hediye olabilir. 【Ürün Boyutu ve Paketi】 Küçük maşa ölçülerinin boyutu yakl. 4.3 inç uzunluğunda, Her pakette 6 küçük mutfak maşası, bir şeffaf plastik torbada 6 adet küçük mutfak maşası bulunur. 【Memnuniyet Garantisi】 Bar maşalarımız ömür boyu garantilidir.müşteri deneyimine ve duygularına büyük önem veriyoruz.Küçük Servis Kapları ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, güler yüzlü müşteri hizmetleri sunacağız.Renk : Altın.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da