.

.

Hamak Yastığı / Plaj, Açık Hava, Kamp ve Sırt Çantasıyla Seyahat için / Katlanabilir Modelle Boynunuzu Dinlendirin ve Rahatlatın.

Hamak Yastığı / Plaj, Açık Hava, Kamp ve Sırt Çantasıyla Seyahat için / Katlanabilir Modelle Boynunuzu Dinlendirin ve Rahatlatın.

Müşteri notu:

₺ 71.70
Malların miktarı
Stokta

ANDES MAGİC BEACH (AMB), kolay ulaşım için kompakt, hafif ve katlanabilir.Bu yaz ihtiyacınız olan en iyi plaj ihtiyaçlarından biri. “AMB” güneşte o tembel gün için mükemmel bir destek sağlayan ERGONOMİK olarak tasarlanan BİR koltuk Başlığı VARDIR.Çok hafif, ama aynı zamanda güçlü, ve bir plaj çantası olur, bu yüzden her yerde onu almak, özellikle de tembel gün için yapabilirsiniz : ).Havlu, güneşlenme yalan veya sadece dinlenirken SAÇ KUM.Güneşin altında rahatlatıcı bir gün zevk için HAYIR BOĞAZ BOYUN, okurken, ve en iyi yolu.NE YAPILIR?Her kafalık hamak %100 gerçek bambudan yapılmıştır.Kumaş pamuktur ve baş kısmı hissi daha da keyifli hale getirmek için yastıklıdır.ÖNEMLİ : 3 tasarımımızın güzel olduğunu bilmemize rağmen, ne yazık ki seçtiğiniz rengi (3'ten) seçmek mümkün değildir, bu nedenle satın aldığınızda amb'nizi almak hoş bir sürpriz olacaktır.Plajda, gölde veya plajda geçirdiğiniz günlerde kaçıramayacağınız önemli bir öğe. camping.It hafif ve katlanabilir, her yerde kendi çantasında taşımayı kolaylaştırır.Malzemesi %100 Bambu ve başınızın dayandığı kumaş olduğu için çok dayanıklıdır. padded.No o plaj günlerinde okurken saçında daha fazla kum, boynunda daha fazla ağrı yok.Bu hamak yastığı tembel günlerinizi harika günler haline getirecek.PLAJ İÇİN ŞEYLER PLAJA TAŞINACAK ŞEYLER YAZ PLAJ AKSESUARI İÇİN ŞEYLER.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da