.

.

Teklif için SİNMAR Ahşap Yüzük Kutusu, Düğün Nişan Yüzüğü Kutuları Düğün Töreni için Taşınabilir Küçük İnce Ahşap Yüzük Kutusu Yüzük Taşıyıcı Kutusu (Küçük, siyah ceviz)

Teklif için SİNMAR Ahşap Yüzük Kutusu, Düğün Nişan Yüzüğü Kutuları Düğün Töreni için Taşınabilir Küçük İnce Ahşap Yüzük Kutusu Yüzük

Müşteri notu:

₺ 56.97
Malların miktarı
Stokta

【Ürün Özelliği】 : Benzersiz halka kutusu, yüzüğünüzün kaymasını daha iyi korumak için yumuşak kadife ve sızdırmaz manyetik anahtarla kaplı doğal ceviz ağacından yapılmıştır. 【Benzersiz Halka Dekoratif Kutu】 : Flip kapaklı ahşap halka kılıfı zarif tasarım, takı yüzüğünüzü sergilemek için teklifler, nişan,düğün, yıldönümleri ve Noel için en iyi hediyedir. 【Ürün Boyutları】 : Kapalı Dış Boyutlar : 2x0.75x1. 78"(L x W x H). 【Zarif Tasarım】 : İnce ve küçük tasarım, halka kılıfını cebinizde saklayarak onu şaşırtmayı kolaylaştırır. 【Sıcak İstemi】 : Halka Dahil Değildir.Lütfen önce kontrol edin, çünkü bu 4mm bant çapı veya daha az olan halkalar içindir.Halkanın maksimum çapı 23 mm, maksimum kafa genişliği 13 mm'dir, bu boyutun ötesinde tavsiye edilmez.Bu ahşap halka durumda doğal ceviz ahşap yapılır, pürüzsüz dokunmatik, güçlü ve dayanıklı, manyetik anahtarı, daha iyi kayıp olmaktan halka korumak.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da