.

.

SZDYQ Candyfloss Makineleri, Coten Şeker Makinesi, Kompakt, Hafif ve Şık, Şeker veya Sert Şeker için, Çocukların Doğum Günleri ve Partileri için Pamuk Şeker Makinesi (Renk: Yeşil)

SZDYQ Candyfloss Makineleri, Coten Şeker Makinesi, Kompakt, Hafif ve Şık, Şeker veya Sert Şeker için, Çocukların Doğum Günleri ve Partileri

Müşteri notu:

₺ 134.97
Malların miktarı
Stokta

????Kullanımı KOLAY : Candy floss maker, toz şekeri kabarık pamuk şekeri demetlerine çevirir.İşlem çok kolaydır, çocuklar bile kullanabilir.Çocuk doğum günü veya partiler için iyi bir hediye. ????GÜÇLÜ VERİMLİLİK : 500 W güçlü motor, şeker ipi makinesinin 2 dakika içinde hızlı bir şekilde ısınmasını sağlar, böylece birkaç dakika içinde evde fuar tarzı şeker ipi yapabilirsiniz. ????KOMPAKT tasarım VE KOLAY TEMİZLENİR : Pamuk Şeker Makinesi Çıkarılabilir parça bulaşık makinesine güvenli bir şekilde yerleştirilebilir.Kaymaz tasarım, pürüzsüz, düz bir masa üstüne sıkıca yerleştirilmesini sağlar. ????EVDE SAĞLIKLI VE LEZZETİN tadını çıkarın : Paslanmaz çelik plakalı, alüminyum döner tablalı ve BPA içermeyen malzeme kabuklu Şeker İpi Üreticisi, aileniz için güvenli bir diyet sağlar.Isıtıldığında, şekerin ısıtıcıya düşmesi ve yangına neden olması durumunda lütfen yatay olarak şeker ekleyin. ????AŞAĞIDAKİLER İÇİN İDEALDİR : Pamuk Şeker Makinesi Çocuk partileri veya girly Pijama partileri için harika, sadece bir kaşık şekerle tüm aile için pamuk şekeri oluşturmak çok basit.Renk : Yeşil.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da