.

.

Araba Buğu 12 V 500 W oto kaloriferi 2 in 1 Taşınabilir araba ısıtıcılar ve soğutma fanı ile Arıtma için Kış (12 V 500W-B)

Araba Buğu 12 V 500 W oto kaloriferi 2 in 1 Taşınabilir araba ısıtıcılar ve soğutma fanı ile Arıtma için Kış (12 V 500W-B)

Müşteri notu:

₺ 167.10
Malların miktarı
Stokta

Heating【Isıtma ve Soğutma】- 2'si 1 arada araba ısıtıcımız, ön cam sisini veya donunu ısıtarak arabadan hızlı bir şekilde çıkarabilir. air.It yaz aylarında arabanızı soğutmak için bir araba fanı olarak da kullanılabilir.Soğuk kış serin yaz ve sıcak zevk edelim. Heating【5s'de Hızlı ısıtma】 - Bu oto kaloriferi motoru içinde ısıtmak için bitirir 5s.It 12v / 24v voltajlı 500 W yüksek güce sahiptir.Bu Araba Fanlı ısıtıcı, aracınızın ön camındaki sis ve don örtüsünün görüşünüzü etkili bir şekilde engellemesi sorununu çözmenize yardımcı olabilir, böylece yola çıkıp hedefinize ulaşabilirsiniz. Wiring【Kablolama Yöntemi】 - Kırmızı tel pozitif kutba bağlanır ve siyah tel negatife bağlanır pole.It 4-6 kare saf bakır tel ile eşleşmelidir. Widely【Yaygın Kullanım】 - Oto kaloriferi buz çözücü araba, kamp, seyahat ve kış sıcaklığı için uygundur.Araç ısıtıcılarımız çakmağı takar ve otomatik olarak ısınır quickly.To kışınızı ısıtarak, gideceğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Contact【Bize ulaşın】 - Bizim araba ısıtıcılar yüksek kaliteli yapılır.Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Renk : 12 V 500 W-B.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da