.

.

Ev için Kablosuz İnterkom Sistemi, Ofis için Sanzuco Kablosuz İnterkom Sistemi 1 Mil Aralığı, 10 Kanal 3 Özel Kod Odadan Odaya İnterkom (2 Paket)

Ev için Kablosuz İnterkom Sistemi, Ofis için Sanzuco Kablosuz İnterkom Sistemi 1 Mil Aralığı, 10 Kanal 3 Özel Kod Odadan Odaya İnterkom

Müşteri notu:

₺ 117.00
Malların miktarı
Stokta

1.Temel Özellikler arasında İzleme, Konuşma, Grup ve Arama işlevi bulunur.Bire bir ve bir ile bir çok iletişim ihtiyacını karşılayın .Sesle etkinleştirilen oda monitörü; Konuşmadan önce uyarı göndermek için dikkat çeken zil alarmı; Hayatınız için kolay ve kullanıcı dostu bir yol .Evde, gargarada ,ofiste ,dükkanda vb. Daha iyi kullanılır. 2. Ekstra uzun USB kablosuna sahip AC adaptörü doğrudan güç kaynağına takılır ,Güç Bankası (5 V 1 A) ile uyumludur ve bu interkomları istediğiniz yere götürmeyi kolaylaştırır. 3 gizli kod ile 3.10 kanal, Net ses kalitesini sağlamaya yardımcı olmak için 1/2 mil uzunluğunda gelişmiş bir sinyale sahiptir.Anti-parazit fonksiyonu ekleyin .Aynı dijital kanal koduna sahip diğer interkomlarla çalışabilir. 4.It her köşe için kaymaz mat ile tasarlanmıştır.Sizin ve aileniz için en güvenilir kablosuz interkom sistemi olacaklar!. 5.Ürünümüz FCC sertifikasını geçti ve Ömür Boyu Kalite Garantisi veriyoruz .yeni kablosuz interkom sisteminizi kesinlikle sevmiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.Size memnuniyetle %100 geri ödeme yapacağız.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da