.

.

Joytıı 16 Pcs Jel oje kiti ile UV ışık, parlak ve Mat Jel pardösü ve Taban Kat, Tırnak Sanat Jel tırnak kiti Çıplak Gri Kırmızı jel cilalama seti Manikür kiti-(Sunset Coast Koleksiyonu)

Joytıı 16 Pcs Jel oje kiti ile UV ışık, parlak ve Mat Jel pardösü ve Taban Kat, Tırnak Sanat Jel tırnak kiti Çıplak Gri Kırmızı jel cilalama

Müşteri notu:

₺ 104.97
Malların miktarı
Stokta

????Jel oje başlangıç kiti : Bu jel oje kiti içerir 12*Renk jel lehçe(0.28 oz/8 ml her şişe) + 1*Mat jel pardösü + 1*Parlak pardösü + 1*Baz kat + 1*Takviyeli jel lehçe + 1*Manikür Araçları kiti + 1*36 w taşınabilir UV led tırnak kür lambası. ????HEPSİ bir arada Jel tırnak Seti : Tırnak sanatı için karmaşık araçlar hakkında endişelenmenize gerek yok, bu salon düzeyinde manikür seti hazırlamak ve tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir!Tırnak sanat deneyiminiz olsun ya da olmasın, Joytii her mevsim ve günlük rutin yaşam için uygun modaya uygun ve popüler oje renklerini iyi seçti, hangi renklerin seçilmesi gerektiğine karar vermek için daha fazla mücadele yok. ????Taşınabilir 36 W UV led tırnak kurutucu : Tırnaklar için klasik kemer şekli uv ışığı, açık ve hafif tasarlanmış, aynı anda 5 tırnak veya ayak tırnağını tedavi etmeyi kolaylaştırır. 36 W - 18 pcs Led ampuller 2 X daha hızlı kür bazı diğerleri uv tırnak lamba, zamandan tasarruf!. ????Sağlıklı ve Uzun Ömürlü : Tırnak cilamız yüksek kaliteli, çevre dostu reçine kullanır ve düşük bir kokuya sahiptir.Doğru uygulama ile, bu jel cila seti tırnaklarınızı 3 haftadan fazla parlak ve parlak tutabilir!Tırnak salonlarında, makyaj stüdyolarında veya evde kullanımı kolaydır.Joytii jel tırnak seti ayrıca Noel, Sevgililer Günü, Doğum Günü, Anneler Günü vb.İçin harika bir fikir hediyesidir. ????Uyarı : Ciltle temasında alerjik reaksiyona neden olabilir.ÇOCUKLARIN ULAŞABİLECEĞİ YERLERDEN UZAK TUTUN.Oku kullanmak için dikkatli bir şekilde yön.Profesyonelce formüle edilmiş ve sadece tırnaklar için kullanılır.Herhangi bir olay olursa derhal doktora başvurun.Kızarıklık ve kaşıntı gelişirse ürünü kullanmayı bırakın. 12 * Renk jel lehçe (0.28 oz/8 ml her şişe). 1 * Mat üst kat. 1 * Parlak üst kat. 1 * Baz kat. 1 * Takviyeli jel lehçe. 1 * Manikür Araçları kiti. tırnaklar için 1 * 36w taşınabilir UV ışığı.Joytii jel oje seti ile tırnaklarınızı renklendirin ve dünyaya stillerinizi ve hislerinizi gösterin!.Joytıı ALL-İN-ONE jel cila kiti içerir : . 12 * Renk jel lehçe (0.28 oz/8 ml her şişe) 1*Mat üst coat1*Parlak üst coat1*Taban coat1*takviyeli jel polish1*manikür Araçları kiti1 * 36 w taşınabilir UV ışık için çivi.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da