.

.

Doyurucu Kabak, Tatlı Mısır ve Ton Balığı Paketi (1x Organik Hint Hindistan Cevizi Kabağı Del, 1x Altın Tatlı Mısır, 1x Yüzyıl Hafif Ton Balığı w/ Calamansi (Kireç))

Doyurucu Kabak, Tatlı Mısır ve Ton Balığı Paketi (1x Organik Hint Hindistan Cevizi Kabağı Del, 1x Altın Tatlı Mısır, 1x Yüzyıl Hafif

Müşteri notu:

₺ 88.20
Malların miktarı
Stokta

Hearty Doyurucu paket 1x Organik Hint Hindistan Cevizi Kabağı Del, 1x Altın Tatlı Mısır, 1x Yüzyıl Hafif Ton Balığı w/ Calamansi (Kireç) içerir. ✓ Bu yemek sadece bir tatlılık ipucu ile doyurucu bir yemek sunuyor.Kremalı hindistan cevizi sosunda kabak ve baharatlarla lezzetli sarı dalın tadını çıkarın. Century Century Tuna, dünyanın önde gelen konserve ton balığı markasıdır. Philippines.It tüm zamanların klasiği, sağlıklı mı meat.In Calamansi Kireci. Sea Deniz Tuzu 15.25 oz Kutulu Altın Tatlı Mısır. ♦ Deniz Tuzu ile Altın Tatlı Mısır .Süslü Not .Taze paketlenmiş.Porsiyon başına Trans Yağ 0g.Koşer.Doyurucu Kabak, Tatlı Mısır ve Ton Balığı Paketi birçok önemli vitamin ve besin içerir.A , B ve C Vitaminleri, Çinko Magnezyum, Bakır, Demir, Manganez, Potasyum, Protein, Folat.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da