.

.

5 Paket Plastik Duvar Klasörleri, Temizle Tek Cep Asılı Duvar Dosya Organizatör, Dayanıklı Duvar Montaj Dosya Tutucu için Ofis Ev Banyo, 8.7” x 1.8 x 4.7”

5 Paket Plastik Duvar Klasörleri, Temizle Tek Cep Asılı Duvar Dosya Organizatör, Dayanıklı Duvar Montaj Dosya Tutucu için Ofis Ev Banyo,

Müşteri notu:

₺ 186.00
Malların miktarı
Stokta

【High Quality】 The asılı duvar dosya organizatör yüksek kaliteli akrilik malzeme yapılır, deforme kolay değil, sağlam ve dayanıklı, uzun bir süre için kullanılabilir. 【Mükemmel Boyut】 Duvara monte dosya düzenleyici 8.7" L x1. 8 "W x 4.7" D'dir; Tüm küçük parçaları düzgün bir şekilde saklamamızı sağlayan kullanışlı geniş duvar klasörü. 【Geniş Uygulama】 Tek cepli plastik duvar Klasörü, postalar, klasörler, defterler, makbuzlar, dergiler, broşürler, kitapçıklar, broşürler, el ilanları, edebiyatlar ve diğer ev/ofis malzemeleri gibi küçük eşyaları saklamanıza olanak tanır. 【Benzersiz Tasarım】 Akrilik duvara monte dosya tutucu, yüksek şeffaflık sağlayan ve öğelerinizi bulmayı kolaylaştıran yüksek kaliteli şeffaf akrilikten yapılmıştır, böylece yukarıdan bakmak zorunda kalmadan içeride ne olduğunu görebilirsiniz. 【Kurulumu kolay】 Her duvara asılı dosya klasörü, duvara kolayca monte edebilmeniz için 3 M yapıştırıcı ile donatılmıştır; sondaj gerekmez, duvarınıza zarar vermekten kaçının.HNBun 5 Pack Plastik Tek Cep Duvara Monte Dosya Tutucu, Dosya Organizatörleri Asılı Duvar Ofis, Ev, Açık Ürün Özellikleri Malzeme : plastik Boyutlar : 14" L x 1 için Kağıt Ajanda Sahipleri Monte edilmiş.8" W x 4.7" D Renk : Şeffaf Miktar : 5 Türü : 5 M yapışkanlı Paket içerir : yüksek trasparency ve sağlam ve dayanıklı kalitesi sağlayan açık kırılmaz malzemeden monte dosya düzenleyici Ürün özellikleri : -5 x Duvar. - Duvar dosya tutucu tamamen kullanılabilir alanı kullanır ve basit tasarım herhangi bir ev / ofis dekoruna uyacaktır. - Asılı dosya düzenleyici belgeleriniz, mektuplarınız ve dergileriniz için tasarlanmıştır. - Duvara monte dosya düzenleyici, dikey alandan en iyi şekilde yararlanmanıza, masanızı düzenli ve temiz hale getirmenize yardımcı olur. Depolama postalar, klasörler, defterler, Makbuzlar, dergi, literatür, broşür, kitapçık, broşürler, el ilanları, kağıt, fatura, tabela kağıtları, vb için uygundur-geniş uygulama.Sıcak ipucu : Yapıştırmanızı ve kullanmadan önce 24 saat bekletmenizi öneririz.Yapmak 50secs yerde yapışkan kilit yardım etmek için kaset alan üzerine u basın emin.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da