.

.

YUTRD CUJUX atlama ıpi Akıllı Sayaç ıle Çocuk Yetişkin atlama ıpi Kalori Kilometre Miles Ayarı ıçin Eğitim Spor Zayıflama

YUTRD CUJUX atlama ıpi Akıllı Sayaç ıle Çocuk Yetişkin atlama ıpi Kalori Kilometre Miles Ayarı ıçin Eğitim Spor Zayıflama

Müşteri notu:

₺ 369.18
Malların miktarı
Stokta

4 modlu çok fonksiyonlu sayaç,atlama numaranızı,tüm işlem boyunca tükettiğiniz kalorileri,kilometreleri, milleri otomatik olarak hesaplayabilir.Pürüzsüz 360°döndürme, bükülmeyi veya sarılmayı etkili bir şekilde önler.İyi kavrama için rahat sap. 9.1 ft halat uzunluğu, ayarlamak kolay.Genç, yaşlı, yetişkin ve çocuklar için uygundur, yaş sınırlaması yoktur.4 modlu çok fonksiyonlu sayaç,atlama numaranızı,tüm işlem boyunca tükettiğiniz kalorileri,kilometreleri, milleri otomatik olarak hesaplayabilir.Pürüzsüz 360°döndürme, bükülmeyi veya sarılmayı etkili bir şekilde önler.İyi kavrama için rahat sap.9.1 ft halat uzunluğu, ayarlamak kolay.Genç, yaşlı, yetişkin ve çocuklar için uygundur, yaş sınırlaması yoktur.Şartname : Renk : pembe Malzeme : Çelik ve PVC ve ABSOnly halat uzunluğu : 2.8 m / 9.1 ft Handle uzunluğu : 17.5 cm / 6.9 inç Paket ağırlığı : Yaklaşık.Paket listesi : 1 * atlama İpi1. Bazı resimler daha büyük görünüyor, lütfen belirli boyuta dikkat edin.2. Aydınlatma efektleri, ekranın parlaklık ve kontrast ayarları nedeniyle, ürünün renginin fotoğraflarımız ile aldığınız gerçek öğeler arasında ince farklılıklar olabileceğini unutmayın.Anlayışınız için teşekkür ederiz.Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi.Teşekkürler!.

Ürün Özellikleri

Renk:
Pembe
Malzeme:
Çelik, PVC ve ABS
Sadece halat uzunluğu:
2.8 m / 9.1 ft
Sap Uzunluğu:
17.5 cm / 6.9 inç
Paket Ağırlığı:
yaklaşık.
Paket Listesi:
1* Atlama İpi :
1. Bazı resimler daha büyük görünüyor, lütfen belirli boyuta dikkat edin. :
2. Aydınlatma efektleri, ekranın parlaklık ve kontrast ayarları nedeniyle, ürünün renginin fotoğraflarımız ile aldığınız gerçek öğeler arasında ince farklılıklar olabileceğini unutmayın. Anlayışınız için teşekkür ederiz. :
Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi. Teşekkürler! :

Alıcılar da