.

.

Fairway Woods Sürücü Melezleri için bir numaralı Golf Kulübü Baş Örtüleri, Değiştirilebilir No ile 3 Adet Uzun Boyunlu Örgü Golf Kulübü Headcovers Seti. Etiketler 3 4 5 6 7 X (Kırmızı)

Fairway Woods Sürücü Melezleri için bir numaralı Golf Kulübü Baş Örtüleri, Değiştirilebilir No ile 3 Adet Uzun Boyunlu Örgü Golf Kulübü

Müşteri notu:

₺ 68.97
Malların miktarı
Stokta

Yumuşak naylon kompozit kumaş mesh yüzey ve kalın Sünger dolgu astarı ile Yapılan 7. yüksek Kaliteli Malzeme Bulunmalıdır⛳, bu golf baş örtüleri toz geçirmez ve breatheable, kirli almak ve kulüplere zarar için hava koşullarının yol açtığı herhangi bir ateşli kaçınarak, sen kulüpleri korumalı tutmak prestij durumda ve kulüp engelliyor. Elastic【Elastik Uzun Boyunlu Tasarım】 Esnekliğe sahip uzun boyunlu bir tasarımı benimseyen golf ahşap baş örtüleri, golf sopaları için oyun veya seyahat sırasında oluşabilecek eziklere ve hasarlara karşı tam koruma sağlar ve kulüplerinizin kaymadığından emin olun.Ayrıca, takmak ve çıkarmak da daha esnektir. Interchang【Değiştirilebilir No.Etiketler】İki küçük golf fairway woods kapağında değiştirilebilir bir sayı etiketi 3 4 5 6 7 X ile birlikte gelir, bu da kulüplerinizi kolayca tanımlamanıza ve ihtiyacınız olan doğru olanı zahmetsizce bulmanıza olanak tanır. ⛳【Pro Golf Kulübü Headcovers Set】 Bu set, 460cc sürücü ahşabı, fairway ahşabı ve hibrit golf kulüpleri için uygun 3 adet farklı boyutta golf ahşap kapağı içerir. Gift【Ideal Hedıye】Bu ahşap golf kulüpleri için kapakları ile iyi görünümlü görünüm, oynamayı seviyorum arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye golf.It tüm golf tutkunları için olmazsa olmaz bir set.Bir numaralı golf sopası başlıkları, sopalarınızı herhangi bir zarardan korumak için tasarlanmıştır.Değiştirilebilir sayı etiketleri de dahil olmak üzere, kulüpleri bir bakışta daha tanımlanabilir hale getirerek oyunculara özel kişisel işaretler sağlar.Daha fazla Özellik : ✔ Aşınmaya dayanıklı - Aşınmaya dayanıklı özelliklere sahip yüksek kaliteli naylon kompozit kumaştan yapılmıştır. ✔ Tam Koruma-Aşınmayı, çizilmeyi ve hasar görmesini önlemek için uzun boyunlu tasarım. Flexible Esnek - Kolayca çıkarmak ve giymek için esnek tasarımı benimsemek. ✔ Tanımlanması Kolay-Kulüpleri tanımlamanıza yardımcı olacak sayı etiketleri ile birlikte gelir. ✔ Birden Fazla Kulüp için Uygun - İki küçük kapak 3, 4, 5, 7 ve X fairway ve hibrit kulüpler için uygundur ve diğeri No. 1 büyük sürücü kulübü için geçerlidir.Şartname : Malzeme : Naylon kompozit kumaş + file kumaş Renk : Kırmızı NO. 1 başörtüsü boyutu( L x W) : yaklaşık. 11. 02x5. 71 inç / 31x13 cm NO.3 başörtüsü boyutu( L x W) : yaklaşık. 10. 24x4. 72 inç / 26x10.5 cm NO. 5 başörtüsü boyutu( L x W) : yaklaşık. 9. 06x3.94 inç / 21x9 cm Ağırlık : 4.76 oz/135g Paket Içeriği : 3*Golf Headcovers Ürün hakkında herhangi bir sorunuz veya karışıklık varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.En iyi hizmeti sağlamak için mutluyuz.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da