.

.

SmartDevil Küçük USB Masa Fanı, 3 Hızları Taşınabilir Kişisel Masaüstü Masa Fanı ile Pasteable Kanca, Çift 360° Ayarı Mini Fan, Sessiz Çalışma, Ev Ofis Araba için Açık Seyahat (Siyah)

SmartDevil Küçük USB Masa Fanı, 3 Hızları Taşınabilir Kişisel Masaüstü Masa Fanı ile Pasteable Kanca, Çift 360° Ayarı Mini Fan, Sessiz

Müşteri notu:

₺ 44.97
Malların miktarı
Stokta

【Taşınabilir ve Sessiz】 Bu taşınabilir masa fanı hafif ve kompakttır, böylece her yere taşıyabilirsiniz.Sadece 9 oz, az yer kaplar.50 d B'den az gürültü size sessiz bir keyif sağlar.Kullanım için mükemmel ev, ofis, masaüstü, kamp, veya seyahat. 【360° Ayarlama】 Küçük masaüstü fanı, sizi hızlı bir şekilde soğutmak için istenen herhangi bir yönde rüzgar sağlamak için 0 ila 360 derece aralığında yatay ve dikey olarak dönebilir.Isıyı unut. 【Üç vitesli Ayarlanabilir】 Düşük / orta/yüksek hız seviyesi.Güç düğmesine art arda basarak uygun fan hızını ayarlayın.Değişken hız tasarımı olabilen üçüncü vites, farklı sıcaklık ortamlarında size daha fazla seçenek sunar. 【USB Powered】38 inç USB kablosuyla çalışan usb masa fanı, PC, güç bankaları, duvar şarj cihazları ve diğer USB özellikli güç kaynakları ile uyumludur.USB fan enerji tasarrufu ve çevre dostudur. 【Yükseltilmiş Tasarım】 Fan kanadını temizlemek için çıkarılabilir ön kapağın çıkarılması kolaydır.Ekli yapışkan kanca, kişisel fanı duvara veya başka yerlere asmanızı kolaylaştırır.Ürün adı : Masaüstü Fan.Ürün Modeli : F2. Ürün Boyutu : 5.7*5.5*2.6 inç.Giriş Gerilimi : 5 v. giriş Akımı : 800m A.Güç Kaynağı : USB Tip - C Bağlantı Noktası.Bu küçük usb fan küçük ama powerful.It güçlü rüzgar hızına sahip üç hava hızı içerir 3000 RPM.It ihtiyacınız olan herhangi bir açıya uyacak şekilde 360 derece ayara sahiptir ve ayrıca bir kanca ile birlikte gelir, böylece mutfağa veya başka bir yere monte edebilirsiniz.Bu portatif fanın çıkarılabilir bir ön ızgarası vardır, bu da onu kolaylaştırır clean.It usb üzerinden çalışır ve herhangi bir USB özellikli güç ile uyumludur source.It eviniz, ofisiniz ve açık hava gezileriniz için harika bir arkadaştır.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da