.

.

VRZ Kısa Kıvırcık Kafa Bandı Peruk İnsan Saç Peruk Peri Kesim Peruk Dantel Tutkalsız Yok Dantel Ön 150% Yoğunluk Peruk Siyah Kadınlar ıçin Yumuşak Brezilyalı Saç (1B-6 inç)

VRZ Kısa Kıvırcık Kafa Bandı Peruk İnsan Saç Peruk Peri Kesim Peruk Dantel Tutkalsız Yok Dantel Ön 150% Yoğunluk Peruk Siyah Kadınlar

Müşteri notu:

₺ 139.77
Malların miktarı
Stokta

【Peruk Kalitesi】 : Kadın afro perukları, yumuşak insan saçı, Tekrar kullanılabilir, Sağlığa zararsız, uzun süreli uygulama için uygundur.Nefes alabilen örgü, Rahat, kafa derisine daha iyi oturur, size daha gerçekçi bir doğal görünüm kazandırır. 【Hairstyle Design】 : esnek kafa bandı ile yeni tasarım kafa bandı peruk. Kendi doğal saç çizginizi gösterebilir veya kolayca bir at kuyruğu veya topuz yapabilirsiniz, bu da peruğunuzu daha gerçekçi hale getirir.Kolay takma kurulumu yeni başlayanlar, günlük çalışma veya egzersiz için mükemmeldir. 【Advantage】 : Daha Fazla stil : bir spor peruk olabilir, bir meslek veya tatil peruk, bir alışveriş peruk, bir tarih wig.It bütün görünüşler olabilir, sana bağlı.Hızlı ve kolay kurulum : Sadece saniyeler içinde giyebilir ve gidebilirsiniz. 【Return Uyurken peruk takmanızı önermiyoruz.Perukların ömrünü uzatabilmeniz için lütfen peruklara kendi saçınız gibi özen gösterin.VRZ Kısa Kıvırcık Kafa Bandı Peruk İnsan Saç Peruk 6 Inç Peri Kesim Peruk Dantel Tutkalsız Yok Dantel Ön 150% Yoğunluk Peruk Siyah Kadınlar ıçin.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da