.

.

CASEMATİX Minyatür Depolama Sert Kabuklu Figür Çantası-105 Yuvalı Figürin Minyatür Minyatür için Özelleştirilebilir Köpük Tepsili Taşıma Çantası Warhammer 40k, Zindanlar ve Ejderhalar ve Daha Fazlasıyla Uyumlu!

CASEMATİX Minyatür Depolama Sert Kabuklu Figür Çantası-105 Yuvalı Figürin Minyatür Minyatür için Özelleştirilebilir Köpük Tepsili Taşıma

Müşteri notu:

₺ 209.97
Malların miktarı
Stokta

Minişler için Sert Kabuk Koruması : 105 figürlü bu minyatür kasa köpük taşıyıcı, dayanıklı kompozit plastikten yapılmış sağlam bir sert kabuk dış cephesine sahiptir ve standart bir mini figür saklama kutusunun çok ötesine geçen koruma sağlar. 5 Önceden Kesilmiş Tepsi : Bu minyatür kasa, 25-28mm minyatürler için 21 önceden kesilmiş yuvaya sahip minyatürler için 5 kat köpük tepsi içerir. 19 yuva 2" x 1" x 1 " boyutlarındadır ve kalan ikisi biraz daha büyüktür.Yuvaları birleştirmek için duvarları makasla çıkarın. 1 Özelleştirilebilir Tepsi : Alt köpük tepsi, büyük veya garip boyuttaki şekillere uyacak şekilde elle koparılabilen önceden doğranmış koruyucu köpüğe sahip, tamamen özelleştirilebilir.Özelleştirilebilir tepsi, maksimum 11" x 5" x 1.75 " kullanılabilir alana sahiptir.Depolama ve Seyahat için Tasarlandı : Bu birinci sınıf minyatür taşıma çantası, 105'den fazla minyatür ve özel ünite bulundurmasına rağmen bir öldürme ekibi, bir ordu veya Dn D figürleri koleksiyonunuz için mükemmeldir ve yalnızca 15" x 10" x 7.5" boyutlarındadır!.Aksesuar Saklama Bölmesi : Boyama malzemeleriniz, zarlarınız, jetonlarınız ve diğer aksesuarlarınızla birlikte bu wargaming kasasının köpük kaplı kapaklı aksesuar bölmesinde saklayarak seyahat edin!Kasa ayrıca minis'inizi güvende tutmak için iki asma kilit barındıracaktır. 2" x 1" x 1"boyutlarında 19 yuva. daha büyük rakamlar için 2 daha geniş yuva.Kir.Toz.Kir.Çiziyor.Etkiler.Ve Daha Fazlası!.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da