.

.

EXF 2-Pack bağlanabilir noel ışıkları, toplam 240LED su geçirmez temizle tel dize ışıkları kapalı / açık, 8 modları için pırıltı ışıkları odası, bahçe, noel ağacı süslemeleri (sıcak beyaz)

EXF 2-Pack bağlanabilir noel ışıkları, toplam 240LED su geçirmez temizle tel dize ışıkları kapalı / açık, 8 modları için pırıltı ışıkları

Müşteri notu:

₺ 65.97
Malların miktarı
Stokta

[Uzatılabilir Şeffaf Tel Noel dize ışıkları] Mükemmel LED'ler ve dayanıklı tel ile her 56 feet 120 LED Noel ışıkları, ağaçlarda, bitkilerde veya herhangi bir karanlıkta tamamen görünmez olabilir background.It maksimum 5 hafif zincire (maksimum 600 LED) kadar uzatılabilen erkek ve dişi fiş ile tasarlanmıştır. [8 Aydınlatma Modları ve Kullanımı Kolay] Bizim LED dize ışıkları adaptörü üzerinde bir basın düğmesi ile donatılmış, 8 modları aydınlatma fonksiyonu çalışabilir.Ayarlamaktan çekinmeyin, size uygun sahneye ve istediğiniz modlara geçin.Ve sadece plug//dönüş ışıkları kapatmak için prizden çekin. [ETL Sertifikası ile Güvenli] : ETL onaylı adaptörle, bu Noel ışıklarını endişesiz kullanabilirsiniz.Güç adaptörü girişi 120 V ~ 50 / 60 Hz 0.25 A'dır ve çıkış 29 V 0.124 A 3.6 W'dir, bir efendilik tehlikesi endişesi olmadan kullanım için güvenlidir. [Su geçirmez IP44 s Günü, Şükran Günü, Noel, Cadılar Bayramı, vb. 8 Mod Kombinasyon, Dalgalar Halinde, Sıralı, Slo-Glo, Kovalamaca / Flaş, Yavaş Solma, Pırıltı/Flaş, Sabit açık, adaptörün düğmesine basarak en sevdiğiniz aydınlatma modunu seçebilirsiniz.Su geçirmez dize ışıkları takın - - - - Pil talep edilmez.Şeffaf PVC kaplı tel ve daha dayanıklı.CETL / ETL sertifikası - - - - CETL / ETL sertifikası ile Dize ışıklarımız kısa devre veya yanma endişesi olmadan kullanım için güvenlidir.IP44 Su Geçirmez - - - Bu peri dize ışıkları, şiddetli yağmur ve kar da dahil olmak üzere her türlü havaya dayanabilir. *** Ama lütfen adaptörü kuru bir yerde saklayın!Uçtan Uca Uzatılabilir-Teller birbirine bağlanabilir, maksimum 5 hafif zincire kadar uzatılabilir (maksimum 600 LED).Dekorasyon için istediğiniz uzunluğu karşılayabilir.Kapalı s Günü, Şükran Günü, Noel, Cadılar Bayramı, vb.8 Mod Kombinasyon, Dalgalar halinde, Sıralı, Slo-Glo, Kovalamaca/Flaş, Yavaş Solma, Pırıltı/Flaş, Sabit açık, adaptörün düğmesine basarak en sevdiğiniz aydınlatma modunu seçebilirsiniz.Bu özel ışıklar uzatılabilir!Bu dize ışıklarının orijinal uzunluğu 49ft'dir (önde gelen tel 9.5 ft'dir), ancak toplam 206ft'ye genişletmek için maksimum 4 adet 39.5 ft LED dize ışığı bağlayabilirsiniz. 2 adet 120 LED ışıkları Dize. 2 adet Adaptörleri.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da