.

.

Manuel Meyve Sıkacağı, ağır Limon Sıkacağı ile Yan V Şekilli Süzgeç Hiçbir Metal Temas, Mutfak ve Ev için Limon, Portakal, Domates ve Narenciye Suyu Profesyonel El Suyu Sıkacağı Aracı (Gümüş)

Manuel Meyve Sıkacağı, ağır Limon Sıkacağı ile Yan V Şekilli Süzgeç Hiçbir Metal Temas, Mutfak ve Ev için Limon, Portakal, Domates ve

Müşteri notu:

₺ 74.97
Malların miktarı
Stokta

【Güvenli ve Sağlıklı Malzemeler】 Bu manuel narenciye sıkacağı, yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve gıda sınıfı teflona sahiptir coating.It korozyona dayanıklıdır ve meyvelerle reaksiyona girmez ve bakteri üremez.Sağlık için iyi, yüksek kalite huzur kullanmanıza izin verir. 【Kullanımı Kolay】 Kesinlikle kullanımı kolay bir meyve sıkacağı, gıda sınıfı PP astarlı büyük boy konteyner.Pürüzsüz tutamak, kolay tutuş ve sıkıştırma için rahat ve sabit bir tutuş sağlar.Suyu bir bardağa veya başka bir kaba dökmeyi kolaylaştıran V şeklindeki meyve suyu çıkışı, hızlı bir şekilde C Vitamini alır. 【Kolayca Çıkarılabilir Bileşenler】Portakal suyu sıkacağımızın bileşenleri kolay temizlik için çıkarılabilir up.DO Bulaşık makinesinde yıkamayın, kaplamanın düşmesini önlemek için lütfen elle yıkayın, daha uzun kullanım için her kullanımdan sonra durulayın ve kurulayın. 【Yaygın Kullanım】 Bu narenciye sıkacağı, üçgen kılavuz nozul, anti damlama, kullanımı kolay, kararlı dökme ile meyve suyu sıkma işleminize verimlilik katın.Restoranlarda, barlarda ve marketlerde kullanım için mükemmeldir veya kendi meyve suyunuzu başlatın stand.No limon, limon veya portakal sıkmaya karar verirseniz, bu Limon Sıkacağı işinizi çok kolaylaştıracaktır. 【Ne Olsun】1 * manuel meyve sıkacağı. 100 % kalite garantisi, sebepsiz iade ve iade ve değiştirme.narenciye sıkacağınıza bir şey olursa, bunu sizin tarafınızdan herhangi bir masraf veya çaba harcamadan derhal halledeceğiz.Manuel Meyve Sıkacağı, ağır Limon Sıkacağı ile Yan V Şekilli Süzgeç Hiçbir Metal Temas, Mutfak ve Ev için Limon, Portakal, Domates ve Narenciye Suyu Profesyonel El Suyu Sıkacağı Aracı.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da