.

.

Salıncak gölgelik örtüsü Seti, Su Geçirmez Salıncak Koltuğu Üst Kapak Oxford Kumaş Açık Yağmur Geçirmez Dayanıklı Anti Toz Koruyucu, 74. 80x51. 97x5. 91 inç (Gri)

Salıncak gölgelik örtüsü Seti, Su Geçirmez Salıncak Koltuğu Üst Kapak Oxford Kumaş Açık Yağmur Geçirmez Dayanıklı Anti Toz Koruyucu,

Müşteri notu:

₺ 51.87
Malların miktarı
Stokta

Durable [Dayanıklı Malzeme] - Salıncak koltuğu üst kapağı, hava koşullarına dayanıklı, suya dayanıklı ve yırtılmaya karşı dayanıklı su geçirmez 190 T gümüş kaplı polyester taftadan yapılmıştır. [[Temizlenmesi kolay] - Salıncak kapağının kullanımı ve temizlenmesi kolaydır.Kullandıktan sonra salıncak kapağını temizleyin, suyla durulayın ve güneşte kurumasını bekleyin. [[Salıncak Koltuk Üst Kapak] - Eski salıncak gölgelik için yedek. Waterproof [Su geçirmez ve Boyut] - Su geçirmez malzemeden yapılmış, Boyut : 190x132x15 cm / 74.80x51. 97x5. 91 inç (yaklaşık.). Sun [Güneş Koruyucu] - Bu salıncak kapağı yoğun güneş ışığına dayanabilir ve salıncağın hasar görmesini önleyebilir.Dayanıklı Malzeme : Salıncak koltuğu üst kapağı, hava koşullarına dayanıklı, suya dayanıklı ve yırtılmaya karşı dayanıklı 190 T Oxford Kumaştan yapılmıştır.Temizlemesi kolay : Salıncak kapağının kullanımı ve temizlenmesi kolaydır.Kullandıktan sonra salıncak kapağını temizleyin, suyla durulayın ve güneşte kurumasını bekleyin.Eski salıncak gölgelik için yedek.Su geçirmez : Su geçirmez malzemeden yapılmış, bu salıncak kapağı yağmurlu günde suyun sallanmasını önlemek için uygundur.Güneş koruyucu : Bu salıncak kapağı yoğun güneş ışığına dayanabilir ve salıncağın hasar görmesini önleyebilir.

Ürün Özellikleri

Malzeme:
oxford kumaş
Renk:
Kırmızı / Yeşil / Gri (İsteğe bağlı)
Boyut:
190x132x15 cm/74. 80x51. 97x5. 91 inç (yakl.)
Paket Listesi:
1 x Salıncak Koltuk Üst Kapak Açık :

Alıcılar da