.

.

Supgear Pasaport Tutucu Koruyucu, RFID Engelleme PU Deri Pasaport Kapağı Seyahat Cüzdan Kılıf Erkekler & Kadınlar için Manyetik Toka ile (Gül)

Supgear Pasaport Tutucu Koruyucu, RFID Engelleme PU Deri Pasaport Kapağı Seyahat Cüzdan Kılıf Erkekler & Kadınlar için Manyetik Toka

Müşteri notu:

₺ 32.97
Malların miktarı
Stokta

[Hepsi Bir Arada Tasarım] Bu şık pasaport tutucusu, pasaport bölmesine, 4 kredi kartı yuvasına ve para ve seyahat belgeleri için bol miktarda alana sahiptir ve önemli eşyalarınızı tek bir yerde tutar. [Stressiz] Bu pasaport cüzdanı, belgelerinizi gevşek olmadan düzenli ve güvenli tutmak için elastik bir kayış ile tasarlanmıştır.Temel ihtiyaçlarınız hakkında daha az endişe edin ve yolculuğunuzun tadını çıkarın. [Çok İşlevli Kompakt] Küçük dikdörtgen pasaport kılıfı (6x4.3x0.7in) çoğu ABD, İngiltere, Avrupa pasaportuna uyar ve kimlik kartınızı, kartvizitlerinizi, kredi kartlarınızı, biniş kartlarınızı vb. Güvenli bir şekilde tutar. [Yüksek Kalite] Yüksek kaliteli sentetik deriden üretilen bu seyahat cüzdanı, toz ve aşınmalara karşı daha iyi koruma sağlar, kolay taşıma için ince ve hafiftir, gereksiz hacim veya ağırlık eklemez. [Şık Görünüm] İnce pasaport kapağı, pasaportunuzu şık bir şekilde koruyan parlak siyah beyaz mermer, zümrüt yeşili mermer ve kaktüste suni deri kaplamayı ve parlaklığı, şık ve net tasarımı yansıtır.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da