.

.

COYMOS Dokuma Placemats Yuvarlak 4 Set, Yemek masası için Doğal Su Sümbülü Örgü Placemat, büyük El Yapımı Dokuma Placemats ısıya dayanıklı Kaymaz 11.8 İnç(30 cm)

COYMOS Dokuma Placemats Yuvarlak 4 Set, Yemek masası için Doğal Su Sümbülü Örgü Placemat, büyük El Yapımı Dokuma Placemats ısıya dayanıklı

Müşteri notu:

₺ 59.94
Malların miktarı
Stokta

sustainable %100 DOĞAL SU SÜMBÜLÜ-Sürdürülebilir malzemelerle üretilen doğal su sümbülü placemats.Özel bir kokusu olmayan jüt placemat, eve doğal bir atmosfer katarak çok güzel bir dekorasyon olarak kullanılabilir. WE KALIN ÖRGÜ PLACEMATS - Yuvarlak su sümbülü placemat, yalıtımı ısıtmak ve değerli yemeğinizi korumak için yeterince kalın table.It ayrıca, en sevdiğiniz sofra takımlarını korumak için kaymaz bir işleve sahiptir, böylece yemeğinizin tadını çıkarabilirsiniz. SIZE YETERİNCE BÜYÜK BOYUT-Doğal placemats boyutu 11.8", büyük öğeleriniz için uygundur.Örgülü placemats 4 set düğünler, bebek duşları, doğum günleri, Paskalya yemekleri, Şükran Günü, Noel placemats tutmak için harika. COMPACT KOMPAKT ÖRGÜ-Yuvarlak rattan placemats mükemmel kaliteye sahiptir.Rattan placemats yuvarlak en iyi malzemeyi kullanır.Sıkıca dokunmuş ve masanızı çizmeyecek ve gevşetmeyecek, yemek masası matı her zaman yeni kalacaktır. ✔ ÇOKLU kullanım-Yuvarlak masalar için Placemats sadece sofra takımı için değil, aynı zamanda mutfaktaki bardak altlıkları, tencere, tava ve çaydanlıklar için de kullanılabilir.İsteğe bağlı olarak çeşitli kullanımlar arasında dokunmuş yuvarlak placematları kolayca değiştirebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da