.

.

Tomat Yagi-UDA Uzaktan Kumanda Anten Sinyal Booster Aralığı Genişletici için DJI Mavic Mini/Mini SE / Mavic 2 / Mavic Pro / DJI Kıvılcım/DJI Mavic Hava Drone Aksesuarları(5.8 Ghz)

Tomat Yagi-UDA Uzaktan Kumanda Anten Sinyal Booster Aralığı Genişletici için DJI Mavic Mini/Mini SE / Mavic 2 / Mavic Pro / DJI Kıvılcım/DJI

Müşteri notu:

₺ 29.97
Malların miktarı
Stokta

Anten, kontrol mesafesini 2,5 km'den 3,5 km'ye kadar uzatır.(5.8 Ghz).Kazanç etkisi açıktır, iyi bir yönelime sahiptir ve belirli bir anti-parazit kabiliyetine sahiptir.ABS + saf alüminyum kullanarak, anodize, gelişmiş doku, aşınma direnci, korozyon direnci.Ağırlık yaklaşık 6g'dir ve hafif tasarım müşterilerin taşımasını ve depolamasını kolaylaştırır.Kurulumu ve sökülmesi kolaydır, kontrolü değiştirmeye gerek yoktur, herhangi bir zamanda takın ve kullanın, tahribatsız kurulum tasarımı, uzaktan kumandaya zarar verme konusunda endişelenmeyin.En iyi genişletilmiş menzil etkisini elde etmek için Yagi anteni nasıl kullanılır?. 1. 5.8 Ghz Yagi antenini kullanmadan önce, lütfen uzaktan kumandanızın frekans bandı ayarının 5.8 G frekans bandına ayarlanıp ayarlanmadığını kontrol edin. 2. Kullanırken, Yagi anteni ile donatılmış uzaktan kumanda drone'unuza yönlendirilmelidir.Herhangi bir engel olmamalıdır middle.It geniş manzaralı bir yerde kullanılması tavsiye edilir. 3. Dronun en az 100 metre yükseklikte uçması gerekiyor.Nispeten açık bir yerde uçuyorsanız, dronların kendi sinyali nispeten güçlüdür ve genişletilmiş menzil etkisini elde etmek için daha uzun bir mesafe denemeniz gerekebilir(Farklı modellerin farklı ortamlarda farklı etkileri vardır).Lütfen not : . - Yagi anteni yönlü bir anten olduğundan, önemli bir aralık uzatma etkisi elde etmek için yukarıdaki üç gereksinimi aynı anda karşılamak gerekir. -İlk uçuşun etkisinden memnun değilseniz, menzil genişletme etkisinin sağlanıp sağlanmadığını belirlemek için uçuş ortamınızı ve operasyonunuzu ayarladıktan sonra birkaç kez daha denemeniz önerilir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da