.

.

UBOTİE Renkli Bilgisayar Kablosuz Klavye Fare Kombo, Retro Daktilo Esnek Tuşlar Ofis Tam Boyutlu Klavye, 2,4 GHz Bağlantısız Bağlantı ve Optik Fare (Pembe Renkli)

UBOTİE Renkli Bilgisayar Kablosuz Klavye Fare Kombo, Retro Daktilo Esnek Tuşlar Ofis Tam Boyutlu Klavye, 2,4 GHz Bağlantısız Bağlantı

Müşteri notu:

₺ 122.97
Malların miktarı
Stokta

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . ????【MUHTEŞEM RENK tasarımı ve ASLA SOLMAZ】 Her biri ofiste ayırt edici olmanıza yardımcı olmak için çok renkli olarak tasarlanmıştır.Ve bu 2020 yeni varış sürümünden itibaren rengin artık solması konusunda endişelenmeyeceksiniz. ???? 【RETRO YUVARLAK KLAVYE tuşları】 Büyükbabanızın daktilosunu saklıyor musunuz?Bu sevimli klavyeden bazı anılar bulacaksınız. ???? 【BENZERSİZ AYNA DÜZLEMİ】Eğer aldıysanız, her tuşun klavye pedi üzerinde bir yansıması olduğunu göreceksiniz, sadece temiz tutmayı unutmayın. ???? 【BASİT KURULUM ve OTOMATİK GÜÇ TASARRUFU】 Usb alıcısını takın, ardından bu tuş takımını kullanabilirsiniz, Windows 7, Windows 8 , Windows 10 ve Mac'i destekler. ???? 【HERHANGİ bir DEĞİŞTİRME ve GERİ ÖDEME 12 saat içinde CEVAPLANDIRILACAKTIR】Herhangi bir yanlış renk sorunu lütfen zamanında bize bildirin ve size yepyeni bir tane gönderilecektir.Bilgisayar Daktilo Tasarımı için Kablosuz Klavyelerin ve Fare Kamboçyalarının Güncellenmiş Sürümü.Özellikler : . 1. muhteşem renk. 2. 104 yuvarlak klavye tuşları. 3. çıkarılabilir tuş kapaklarıyla temizlenmesi kolaydır. 4. 2.4 GHz kararlı ve daha iyi kablosuz bağlantı teknolojisi. 5. arkadaşlar için çok güzel bir hediye olabilir. 6. paketlere 2 adet 2 AA pil dahil değildir.Bildirim : . 1. Bu klavyenin bluetooth işlevi yoktur, ipad'inizi veya cep telefonlarınızı destekleyemez. 2. Yanlış bir renk klavyeniz varsa, lütfen saklayın ve bize mesaj atmaktan çekinmeyin, o zaman sizin için ekstra yepyeni bir tane olacak. 3. Bazı kısayol tuşları MAC BOOK veya Mac'te iyi çalışmayabilir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da