.

.

UBOTİE Renkli Bilgisayar Kablosuz Klavye Mouse Combos, Daktilo Esnek Tuşlar Ofis Tam Boyutlu Klavye, 2,4 GHz Bağlantısız Bağlantı ve Optik Fare (Mavi Renkli)

UBOTİE Renkli Bilgisayar Kablosuz Klavye Mouse Combos, Daktilo Esnek Tuşlar Ofis Tam Boyutlu Klavye, 2,4 GHz Bağlantısız Bağlantı ve

Müşteri notu:

₺ 651.00
Malların miktarı
Stokta

????【MUHTEŞEM RENK tasarımı ve ASLA SOLMAZ】 Her biri ofiste ayırt edici olmanıza yardımcı olmak için çok renkli olarak tasarlanmıştır.Ve bu 2020 yeni varış sürümünden itibaren rengin artık solması konusunda endişelenmeyeceksiniz. ???? 【RETRO YUVARLAK KLAVYE tuşları】 Büyükbabanızın daktilosunu saklıyor musunuz?Bu sevimli klavyeden bazı anılar bulacaksınız. ???? 【BENZERSİZ AYNA DÜZLEMİ】Eğer aldıysanız, her tuşun klavye pedi üzerinde bir yansıması olduğunu göreceksiniz, sadece temiz tutmayı unutmayın. ???? 【BASİT KURULUM ve OTOMATİK GÜÇ TASARRUFU】 Usb alıcısını takın, ardından bu tuş takımını kullanabilirsiniz, Windows 7, Windows 8 , Windows 10 ve Mac'i destekler. ???? 【HERHANGİ BİR DEĞİŞTİRME ve GERİ ÖDEME 6 saat içinde CEVAPLANDIRILACAKTIR】Herhangi bir sorun için lütfen resim ile zamanında bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da