.

.

MAPORCH 304 Paslanmaz Çelik Hasır Ekran Dokuma Metal Tipi Örgü 5 Tel 29 cm x 60 cm (23.6” x 11.4”) Havalandırma için, Hayvan Kafesi Net, Güvenlik, dolapları Örgü 5 (1 ADET)

MAPORCH 304 Paslanmaz Çelik Hasır Ekran Dokuma Metal Tipi Örgü 5 Tel 29 cm x 60 cm (23.6” x 11.4”) Havalandırma için, Hayvan Kafesi Net,

Müşteri notu:

₺ 35.70
Malların miktarı
Stokta

♦ PREMİUM MALZEME : Endüstriyel yüksek standart 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir Asit ve alkali korozyona karşı dayanıklıdır ve 800℃ ' ye kadar yüksek sıcaklık oksidasyon direnci ile birlikte yüzeyde yoğun, güçlü yapışma, büyük inert oksit filmi oluşturur. ✔ YÜKSELTİLMİŞ TASARIM : Bazı versiyonlardan geçerek, tel örgümüz piyasadaki en yenisidir, eski versiyonlar gibi kopmamak, kopmamak için %100 sıkıca kaynaklanmıştır.Kaynağı olmayan diğer dokuma ürünlerden farklı olarak, metal ağımız kaymaya ve ayrılmaya karşı monolitik olarak kaynak işlemine tabi tutulur.Metal tel örgü yapısı son derece sağlam, pas önleyici, tekrar kullanılabilir ve uzun ömürlüdür. ADJUSTABLE AYARLANABİLİR BOYUTU : Her tel örgü ekran 23.6” x 11.4” (60 cm x 29 cm), diyafram 4.5 mm, tel çapı 0.7 mm, açık alan 74%.Tel örgümüz dikdörtgen şeklindedir ve ihtiyacınız olan herhangi bir şekli kesmenizi sağlayan diğer markalardan daha büyüktür. FLEXİBLE ESNEK EĞRİLİK : Diğer ürünler kullanırken çok fazla kıvrım bırakırsa, tel örgümüz Maporch ürünlerine olmaz.Metal tel örgü normalde kıvrılır, bu da yeniden şekillendirmeyi zorlaştırır.Geliştirdik ve işledik, ancak metal ağımız bir pakette iki kat katlansa da, herhangi bir kıvrımı olmayan orijinal düzleştirilmiş forma kolayca düzeltebilirsiniz. ♦ ÇOK AMAÇLI : Paslanmaz çelik ekran, hayvan kafesi ağ örgüsüne, binanın güvenli ağına, bahçe çitine, bahçe çalkalayıcı elekine, pencere ekranlarına, pişirme tel örgü değiştirmelerine, dolap tel örgüsüne, şömine ağı değiştirmelerine, garaj havalandırmasına, filtre pompası suyuna ve diğer ev aletlerine uygundur.Uzunluk : 23.6 " x 11.4 "(60 cm x 29 cm).Örgü sayısı : 5. Nominal diyafram : 4.5 mm. tel çapı : 0.70 mm.açık alan : 74%.Ağırlık : 1.61 kg / m2. Malzeme : 304 Paslanmaz çelik.Paket içeriği : 1 adet tel örgü ekran.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da