.

.

Kutup Purning Testere Kafası-Bahçe Kutup Testere El Kutup Testere-Hassas Kutup El Testeresi, Peyzaj Kutup Budama Testereleri Ağaç Kırpma için Ağır Hizmet Tipi Kutup Testeresi (Kutup Testere Kafası 1)

Kutup Purning Testere Kafası-Bahçe Kutup Testere El Kutup Testere-Hassas Kutup El Testeresi, Peyzaj Kutup Budama Testereleri Ağaç Kırpma

Müşteri notu:

₺ 274.50
Malların miktarı
Stokta

Head Kutup Budama Testere Kafası-Mn çelik kutup budama testere bıçağı, kutup testeresi-kutup budama testeresi için rahat tutuşlu hafif ve dayanıklı, sağlam tutamak. ♦ Ağaç Kesme için El Kutup Budama Testeresi-Hassas zeminli kutup budama testeresi, keskin dişlere sahip kutup testeresi, hızlı, temiz ve düzgün kesim sağlamak için dört kesme açısına sahiptir. Tree El Ağacı Pruner Kutup Budama Testeresi - Bir kutup budama testeresinde iki harika kullanım!Yüksek uzuvları veya dalları budamak için bir direk testeresi olarak veya alt dalları, fırçayı ve kütükleri budamak ve tımar etmek için elde tutulan bir direk testeresi olarak kullanın. Pole Kutup Ekstremite Budama Testeresi-Budama, ormancılık, çim, bahçe ve dalları ve yaprakları kesmesi gereken diğer yerlerde yaprakları kesmek için idealdir. ♦ Kutup Budama Testeresi Eki-Emek tasarrufu-Ağaç budama için kutup budama testeresi-köpük kavrama, kırpma verimliliğini artırmak için sürtünmeyi arttırır, konforu arttırırken şok emilimine sahiptir.Profesyonel El Kutup Budama Testere Ağaç Kırpma için-Yüksek İrtifa El Pruner Kutup Testere Peyzaj Araçları!Bugün piyasadaki mutlak en iyi çift kullanımlı kutup budama testeresi ve ağaç budayıcısı olması garanti edilir.Kutup Testere-Sağlam Malzeme : Pole Kutup budama testeresi profesyonel sınıf hafif alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Pole Kutup budama testere bıçağı Mn çelikten imal edilmiştir.Hafif, dayanıklı ve güvenilir olan el direği budama testeresi, dalları ve yaprakları budamak ve kırpmak için yeterince sağlamdır.Keskin Kutup Budama Testeresi Bıçağı : ①bu hafif kutup budama testeresi kalın bir bıçağa sahiptir. Durable Dayanıklı Mn çelik malzemeden yapılmış, hassas öğütülmüş, keskin dişler hızlı, temiz ve düzgün kesim sağlamak için dört kesme açısına sahiptir.Konik zemin Profili : ta Konik zemin profili sürtünmeyi azaltır ve daha fazla kullanılabilir enerjiyi kesme kenarına yönlendirir. Ovoval şekilli alüminyum alaşımlı uzatma direkleri, yüksek kesim için hayati önem taşıyan hassas bıçak kontrolü sağlar.Geniş Uygulama Yelpazesi : Pole Kutup budama testeresi, budama, ormancılık, çim, bahçe ve dalları ve yaprakları kesmesi gereken diğer yerlerde yaprakları kırpmak için kullanılabilir.Elle Kullanın veya Uzatma Direğine Monte Edin ♥Kutup Budama Testeresi Ağaç Budayıcı işi halledecektir! ※ El direği budama ağacı testeresi, bir merdivene tırmanmadan dalları daha yüksek konumda budamak için idealdir.※.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da