.

.

Huamao Güzellik Galvanizli Yükseltilmiş Bahçe Yatağı 83 İnç L x 35.5 İnç W x 11.4 İnç H Çiçek Ot Bahçesi için Çelik Dış Mekan Yetiştiricileri-Kendi Bahçenize Sahip Olmak (7 ft)

Huamao Güzellik Galvanizli Yükseltilmiş Bahçe Yatağı 83 İnç L x 35.5 İnç W x 11.4 İnç H Çiçek Ot Bahçesi için Çelik Dış Mekan Yetiştiricileri-Kendi

Müşteri notu:

₺ 197.94
Malların miktarı
Stokta

★Güzel bitkiler yetiştirmenin sırrı sağlıklı köklerdir.bahçe yatağımız kökleri daha güçlü ve sağlıklı büyümeye teşvik edecektir. ★Kendi bahçenizden meyve ve sebze yetiştirin, Harika tazelik ve sululığın tadına varın. Arka bahçenizde büyüyorsanız, dağınık bir arsa ile manzaranızı mahvetmek istemezsiniz.bahçe yatağımız düzgün, yönetimi kolay bir yetiştirme alanı oluşturur. ★Paslanmaya karşı kalın galvanizli çelikten, dalga yapısından ve oval şekilden yapılmıştır.uzun ömürlü ekici kutuları için mükemmel malzeme.Takip edilmesi kolay talimatlarla hızlı ve kolay kurulum. ★ Biz Üstün Satıcılarız - %100 MEMNUNİYET VEYA para iade garantisi, risksiz deneyin, seveceğinizi biliyoruz!.Boyut : 7 ft.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da