.

.

1.53 Cub Yanmaz ve Su Geçirmez Kasa, Tuş Takımı LED Göstergesi ile Dijital Şifreli Kilit Kasa, Ev Ofis Otel İş için Nakit Silah Belge Para Takı (Siyah)

1.53 Cub Yanmaz ve Su Geçirmez Kasa, Tuş Takımı LED Göstergesi ile Dijital Şifreli Kilit Kasa, Ev Ofis Otel İş için Nakit Silah Belge

Müşteri notu:

₺ 507.54
Malların miktarı
Stokta

Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz. . 1.★【ÜÇLÜ KİLİT ÇEKİRDEĞİ ve YÜKSEK MUKAVEMET】 : 20mm kalınlığında katı çelik ve kalınlaştırılmış ön kapıdan oluşan üçlü katı kilit çekirdeği, kilitlendikten sonra açılması kolay değildir, bu da daha güvenlidir. 2.★【İki katmanlı Bölümler】 : Kasamızın içinde küçük eşyaları saklamak için uygun olan iki katmanlı bölümler vardır.Silah, önemli belgeler, pasaportlar, mücevherler vb.Gibi günlük depolama ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek genel. 3.★【İKİ kilit açma YÖNTEMİ】 : Kilidini açmak için şifre tuşunu kullanabilirsiniz.Kutu kapatıldığında, ana anahtarı açmak için gizli anahtarı kullanabilirsiniz, böylece gücün tükenmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. 4.★【ALARM SİSTEMİ】Yanlış şifre 3 kez girildiğinde veya kasa şiddetli bir şekilde titreştiğinde, alarm sistemi bir dakika boyunca çalmaya devam edecektir.Değerli eşyalarınız için ek güvenlik koruması sağlayın. 5.★【NE ALACAKSINIZ】 : Güvenliği garanti eden bir kutu ve sağladığımız 90 Günlük iade ve değişim hizmeti, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen çevrimiçi postamızla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da