.

.

Apace Living Coffee Scoop ( 2'li Set) - 1 Çorba Kaşığı (Yemek Kaşığı) - Kahve, Çay ve Daha Fazlası için En iyi Paslanmaz Çelik Ölçüm Kaşıkları (Gül Altın)

Apace Living Coffee Scoop ( 2'li Set) - 1 Çorba Kaşığı (Yemek Kaşığı) - Kahve, Çay ve Daha Fazlası için En iyi Paslanmaz Çelik Ölçüm

Müşteri notu:

₺ 35.97
Malların miktarı
Stokta

COFFEE KAHVE KEPÇELERİNİN ROLLS ROYCE'U : 304 kalite paslanmaz çelikten (SS 18/8) güzel bir şekilde hazırlanmış, ÖMÜR boyu sürecek şekilde üretilmiştir.Ayna MÜKEMMEL cilalı.Şık ve zarif ama uygun fiyatlı 3 paket veya 2 paket combo.Pas olmayacak ve sizi yarı yolda bırakmayacak!. ✔ HASSAS ÖLÇÜMLER : Günlük ölçüm ihtiyaçlarınızdan tüm tahminde bulunun ve mutfağınızı bu çekici ama işlevsel 2 parçalı kahve seti ile güzelleştirin scoops.An 1 çorba kaşığı (15 ml) ölçülerinde kazınmış ölçümlerle günlük lüks. ERGONOMİC ERGONOMİK tasarım : Kepçe zevkiniz için genişletilmiş bir tutamak ve kıvrımlı bir şekil başparmak halkası ile benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.Teneke kutulara, seramik/ cam kavanozlara veya diğer küçük kaplara sığacak kadar kısa, ancak elinizde sağlam hissetmek için yeterince uzun ve ağır. COFFEE BİR KAHVE KEPÇESİNDEN ÇOK DAHA fazlası : Kahve, çay, şeker, un, baharatlar, takviyeler (protein tozu, kreatin vb.) Dahil olmak üzere tüm ölçüm ihtiyaçlarınızı karşılar.), sıvılar, stevia ve daha fazlası!Diğer mutfak alet ve aksesuar setinize mükemmel bir ek. ✔ %100 RİSKSİZ satın alma : Sizi koruduk!Bugün sipariş verdiğinizde tam anlamıyla sıfır RİSK alıyorsunuz.Bu, elinize koyduğunuz en iyi kepçe değilse, size tam %100 geri ödeme yapacağız.Aşağıda daha fazla ayrıntı.Renk : Gül Altın.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da