.

.

Komik Şef Önlüğü, Erkek önlüğü, 2 Alet Cepli Erkekler ve Kadınlar için Komik Önlük pişirme Ayarlanabilir Boyun Askısı Su geçirmez ve Yağa Dayanıklı Yemek Pişirmek, Izgara Yapmak, brithday için Erkek hediyeleri için en iyisi.

Komik Şef Önlüğü, Erkek önlüğü, 2 Alet Cepli Erkekler ve Kadınlar için Komik Önlük pişirme Ayarlanabilir Boyun Askısı Su geçirmez ve

Müşteri notu:

₺ 50.97
Malların miktarı
Stokta

Tüm durumlar için mükemmel bir hediye. ????Bir pişirme sevgilisi İÇİN MÜKEMMEL bir hediye-Anneler Günü, Babalar günü, Doğum Günü, Şükran Günü, Noel veya herhangi bir etkinlikte aileniz ve arkadaşlarınız için benzersiz bir Hediye çok önemlidir.Bu komik önlük ile ilginç bir yemek Partisine hazır olun. ????YÜKSEK KALİTELİ KUMAŞ ve baskı : Kalın dayanıklı 7oz dimi önlük giymek rahat ve yıkanması kolaydır.Çamaşır makinesinde yıkanabilir.Düşük kuru takla. ????MALZEME : Polyester malzemeden yapılmış, suya dayanıklı, yağa dayanıklı ve kirli geçirmez, mutfak yağından, dökülmelerden ve yiyeceklerden üstün koruma sağlar stains.it solmadan veya soyulmadan yıkanması kolaydır.Ağartmaya izin verilmez. ????TEK BEDEN HERKESE uyar : Yüksek kaliteli şaka önlüklerimiz, en büyük ızgara ustalarına bile uyacak şekilde ayarlanabilir bir boyun askısı ve ekstra uzun bel bağları ile birlikte gelir.Önlük Baba komik pişirme önlükleri, her boyuttaki kadın ve erkek için mükemmel bir uyum sağlar.Büyük, orta, küçük, kısa, geniş veya uzun Önlük Baba Önlüklerinin hepsine uyması garanti edilir. ????ÇEŞİTLİ DURUMLAR İÇİN MODA : Günlük yaşamda profesyonel ve ticari kullanım için.Ev, mutfak, restoran, salon, kozmetoloji, kahve dükkanı, çiçekçi dükkanı, bar, bistro, çiftlik evi, bahçe, laboratuvar, galeri, süpermarket vb.Için mükemmeldir.Bulaşık önlüğü, pişirme önlüğü, servis önlüğü, hemşirelik önlüğü, pişirme önlüğü, bira önlüğü, boya önlüğü, barbekü önlüğü, ızgara önlüğü, bahçe önlüğü, iş önlüğü, ağaç işleme önlüğü, kaynak önlüğü, kimyasal önlük, tıraş önlüğü, seramik önlük vb.Olarak kullanılabilir.Aldığın zaman bayılacaksın!Yeni görünüme sahip komik önlüğümüz barbekü partinize ince bir zarafet katacak.Bu komik önlük, arkadaşlarınızla herhangi bir barbekünün veya ailenizle özel bir akşam yemeğinin en önemli özelliği olacak.ve gerçekten etkileneceklerinden emin olabilirsiniz!ve onları kıskandır!VAY ~ Profesyonel mutfak önlüğümüz, herkes onu seviyor!Ürün Açıklaması Ayarlanabilir boyun askısı ve ekstra uzun bel bağları ile Tek Beden Herkese uyar.Tasarlanmış iki geniş cep, depolama ihtiyacını mükemmel bir şekilde karşılar.Geniş yüzey kaplaması.Yağ ve lekelere karşı koruyan giysi.Kırışıklık dayanıklı, büyük hava geçirgenliği ve rahat.Yemek yapmayı, ızgara yapmayı ve Barbekü yapmayı seven biri için mükemmel bir hediye fikri.Şartname : Boyutlar : 31.5inchx28inchx20inch Material : Premium Polyester Weight : 112 g Package İçerir : 1 x Komik Apron Washing Talimat : Makinede yıkanabilir nazik döngüsü altında veya nazik el yıkama ayrı ayrı soğuk su. (Not : Ağartma, kuru temizlemeye izin verilmez.Gibi ile yıkayın colors.Do kuru takla değil. ) Size verdiğimiz söz : %100 memnun değilseniz, bize bildirmekten çekinmeyin.SORU sorulmadan tam bir geri ödeme alacağınızdan emin olacağız!.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da