.

.

FANKUTOYS 6 Adet Yükseltmeleri Uzaktan Kumanda Tutucular Duvar Montaj Yapıştırıcı Medya Organizatör Saklama Kutusu Yanında Masa Yatak Odası Duvar Komidin Yatak Tv

FANKUTOYS 6 Adet Yükseltmeleri Uzaktan Kumanda Tutucular Duvar Montaj Yapıştırıcı Medya Organizatör Saklama Kutusu Yanında Masa Yatak

Müşteri notu:

₺ 271.80
Malların miktarı
Stokta

????[BOYUT ve PREMİUM MALZEMELER] : 4.5x3.5x1. 4 inç /11. 5x9x3. 5 cm, 1.9 oz / 53g. yüksek kaliteli ABS malzemelerden yapılmış ve güvenilir yapışkan bant, çevre dostu, toksik olmayan, kokusuz, dayanıklı ve sağlam/son kez kararlı, düşme endişesi yok. ????[UZAKTAN KUMANDA TUTUCU] : Her uzaktan kumandaya evde sabit bir ev verin, büyük evde dolaşmalarına izin vermeyin, her yeri arayalım.Uzaktan kumanda, günlük kullanım için ilgili cihazın yanındaki saklama kutusuna yerleştirilebilir. ????[KOLAY KURULUM] : Her kutu, basit kurulumunuz için uygun çift taraflı yapışkan bant ile birlikte gelir.önce duvara bant yapıştırın, sonra Beyaz kutuyu bant üzerine yapıştırın, bitti. ????[CEP telefonunu şarj etmek için UYGUN] : Telefon şarj standı, seramik duvar, cam duvar, Kireç duvar, başlık ve duvar kağıdı ile duvar gibi pürüzsüz bir yüzeye sahip duvarınıza kolayca takılabilir.Duvar montaj tutucusunu cep telefonunuzu şarj etmek istediğiniz yere takın. ????[YAYGIN kullanım] : Bu kompakt organizatör, yatak odası, oturma odası duvarına monte edilebilir, ayrıca uzaktan kumandaların, telefonların, kalemlerin ve diğer güneş saatlerinin çoğuyla uyumlu, pratik ve kullanışlı ofis koltuğu, okul masası vb.Için de mükemmeldir.Sizin için mükemmel alan organizatörü, size temiz, düzenli alan, masaüstü sağlar.(Alt delikli, telefon şarjı için uygun.).Özellikler : Ürün Adı : Duvara Monte Uzaktan Kumanda Depolama Kutusu Malzeme : Dayanıklı ve Çevre dostu ABS Plastik Boyutu : 4.5 x 3.5 x 1.4 inç /11,5 x 9 x 3.5 cm Ağırlık : 1.9 oz / 53 g Renk : Gösterildiği Gibi Paket içeriği : 1 x Duvar Montaj Tutucu Dikkat & İpuçları : 1 : Lütfen şunu kullanın : Bu uzaktan kumanda tutucu bir temiz ve kuru yüzey ve basın 5 saniye sonra anlaşmazlık oldu. 2. Çıkarmanız gerekiyorsa, temas bandını bir süre saç kurutma makinesi ile ısıtın. 3 : Sağlam cam, seramik karo, metal ve ahşap yüzey gibi pürüzsüz yüzeyler için uygundur.Kaba, dokulu veya kolay soyulan duvarlar ve yüzeyler için önerilmez.

Ürün Özellikleri

Ürün İsmi:
Duvara Monte Uzaktan Kumanda saklama kutusu
Malzeme:
Dayanıklı ve Çevre Dostu ABS Plastik
Boyut:
4. 5x3. 5x1. 4 inç /11. 5x9x3. 5 cm
Ağırlık:
1.9 oz / 53g
Renk:
gösterildiği gibi
Paket İçeriği:
6 x Duvar Montaj Tutucu :
Dikkat ve ipuçları:
1:
Lütfen bu uzaktan kumanda tutucuyu temiz ve kuru bir yüzeyde kullanın ve yapıştırdıktan sonra 5 saniye boyunca bastırın.
2:
Saç kurutma makinesi ile bir süre sıcak temas bandı, eğer kaldırmanız gerekiyorsa.
3:
Sağlam cam gibi pürüzsüz bir yüzey için uygun, seramik karo, metal ve ahşap yüzey. Kaba için tavsiye edilmez, veya dokulu, veya duvarların ve yüzeyin kolayca soyulması.

Alıcılar da