.

.

Patricia Quintana Şili de Árbol ve Kişniş Salsa-Otantik Zanaatkar Meksika Malzemeleri-Tacos, burrito, enchiladas veya diğer favori yiyeceklerinize mükemmel bir katkı (12 oz, 2 Şişe)

Patricia Quintana Şili de Árbol ve Kişniş Salsa-Otantik Zanaatkar Meksika Malzemeleri-Tacos, burrito, enchiladas veya diğer favori yiyeceklerinize

Müşteri notu:

₺ 285.90
Malların miktarı
Stokta

???????????????????? ???????? Á???????????????? & ???????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????????????? : Ekstra sıcak bir baharat vuruşu için taze kişniş, árbol ve Guajillo biberi kullanarak lezzetli bir lezzet akışı sunmak.Árbol biberinden elde edilen dumanlı, cevizli lezzetin eşsiz kombinasyonu ve domateslerin ve tomatilloların keskin tadı, geleneksel lezzet özelliklerini geliştirmek için bir araya geliyor. ???????????????????????????? ???????????????????? : Cips ve salsa için veya tacos, burrito, enchiladas veya diğer favori yiyeceklerinize nihai bir tepesi için kullanın.Patricia Quintana salsa, otantik, tam aromalı geleneksel Meksika lezzetini masaya getiriyor. ????????????????????????????????????????????, ???????????????????? ???????????????????? : Salsalarımız, en yüksek kaliteyi korumak ve derin Meksika mutfak mirasımızı korumak için çabalarken mükemmel lezzeti sağlamak için küçük partiler halinde özenle elle yapılır. ???????????????????? ???????????? ???????????????????????????????? ???????? ???????????????????????? : Tüm malzemelerimizi, yerel üreticilerin her malzemeyi elle seçtiği ve doğrudan mutfağımıza teslim ettiği küçük Meksika çiftliklerinden tedarik ediyoruz.Size mevcut en iyi el yapımı zanaatkar Meksika salsalarını getirmek için en taze doğal GDO içermeyen malzemeleri kullanıyoruz. ???????????????????????????? ???????? ???????????????????? ???????????????????????? ???????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????????? : Şef, yazar, mutfak öncüsü ve Meksika Mutfağının Elçisi.Şef Patricia, size otantik gurme salsaları sunmak için el yapımı ve onurlu teknikleri bir araya getiriyor.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da