.

.

Jstyle Paslanmaz Çelik 2mm Tiny Saplama Küpe ıçin Kadın Erkek Sonsuz Çemberler CZ Topları Kıkırdak Küpe Seti 20G (Stil D: gümüş + gül altın + altın)

Jstyle Paslanmaz Çelik 2mm Tiny Saplama Küpe ıçin Kadın Erkek Sonsuz Çemberler CZ Topları Kıkırdak Küpe Seti 20G (Stil D: gümüş + gül

Müşteri notu:

₺ 47.97
Malların miktarı
Stokta

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. 6 PAİRS TİNY DAMIZLIK HOOP KÜPE - Takı seti dahil 3 farklı çeşit küpe, 2 pairs 2mm cz yuvarlak saplama küpe parlak AAA + kesim kübik zircona kakma, 4-pençe ayarları, merak etmeyin düşecek; cilt güvenli sonrası ve kelebek destek teklif rahat giymek.KLASİK VE MODAYA uygun KÜPE SETİ-Kadınlar,erkekler,genç kızlar,erkekler veya çocuklar için küçük toplar ve cz kakma unisex küpeli saplama küpeler,ayrıca aileniz veya arkadaşlarınız için harika bir hediye.İSTEDİĞİNİZ GİBİ RASTGELE GİYİN-Bunları tek veya çoklu çift olarak giyin.Kıkırdak piercing,kulak piercing,burun piercing,dudak piercing veya diğer vücut piercing için çok sayıda kullanılabilir holes.it herhangi bir kadın, erkek küpe takı koleksiyonu için bir zorunluluk olacak.Satış sonrası SERVİS : 90 Günlük Para İade Garantisi veya Değişimi; Daha iyi bir Alışveriş Deneyimi Sunmakla İlgileniyoruz.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.sağlıklı 316 L paslanmaz çelik, asla pas ve kararmaz direnci.cilt güvenli direk ile yüksek cilalı, rahat kullanım sağlar.parlak AAA + kesim kübik zircona kakma, size daha fazla göz yakalamak. 4-pençe ayarları, cz'nin düşeceği konusunda endişelenmeyin.klasik kelebek destek, giymek ve çıkarmak kolay. [Stil] : Moda Küpe. [Malzeme] : 316 L Paslanmaz Çelik / AAA+CZ. [Adet] : 6 Çift / 9 Çift Paketi. [Tasarım] : Saplama Küpe En Ekonomik Takı Seti.sağlıklı 316 L paslanmaz çelik, asla pas ve kararmaz direnci.cilt güvenli direk ile yüksek cilalı, rahat kullanım sağlar.parlak AAA + kesim kübik zircona kakma, size daha fazla göz yakalamak. 4-pençe ayarları, cz'nin düşeceği konusunda endişelenmeyin.klasik kelebek destek, giymek ve çıkarmak kolay.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da