.

.

ZRM & E 2-Pack USB 3.0 USB 2.0 Adaptör Kablosu Bilgisayar Kablosu Konnektörleri Anakart Kablosu 20pin Erkek 9Pin Kadın

ZRM & E 2-Pack USB 3.0 USB 2.0 Adaptör Kablosu Bilgisayar Kablosu Konnektörleri Anakart Kablosu 20pin Erkek 9Pin Kadın

Müşteri notu:

₺ 23.67
Malların miktarı
Stokta

Tip : Dahili USB aygıtlarını doğrudan anakart başlık bağlantısına bağlamanıza izin veren 20 Pinli 9 Pinli USB 3.0 Serisi Adaptör Kablosu.Fonksiyon : PC kasasının önündeki iki standart USB3.0 arayüzünü elde etmek için anakart veya PCIE adaptör kartındaki 20 Pin USB3.0 arayüzünü ön panele dönüştürün, kullanıcıların kullanması için uygun.Uyumluluk : USB2. 0 ile geriye dönük uyumlu, düşük güç tüketimi, daha yüksek protokol verimliliği ve iletim hızı.Malzeme : Dokunmuş bakır ızgara ve alüminyum folyodan çift korumalı çevre dostu tel, elektromanyetik paraziti ve radyo parazitini büyük ölçüde azaltabilir.Paket : 2x20 Pin Erkek 9 Pin Kadın.Şartname : Modeli : 20 Pin 9 Pin Adaptör Kablosu Tipi : USB 3.0 Serisi Renk : Siyah Malzeme : PVC Kabuk Uzunluğu : Yaklaşık.12cm Uygulama : USB3. 0 serisi anakart Amaç : Veri aktarımı Bağlayıcı : 20pin Erkek 9 Pin Dişi : Ön paneldeki USB 3.0 arabirimini anakart üzerindeki USB 2.0 arabirimine bağlamak için uygun 20 pinli dişi arabirimi 9 pinli dişi arabirime dönüştürün.Özellik : 1. Mükemmel elektriksel iletkenliğe sahip, yüksek hızda veri iletebilen çevre dostu tel. 2. Tam çift yönlü veri iletim hızları için 5gpbs'ye kadar destek. 3. USB2. 0 ile geriye dönük uyumlu, düşük güç tüketimi, daha yüksek protokol verimliliği ve iletim hızı. 4. Esnek PVC kabuk, dayanıklı ve esnek. 5. Dokunmuş bakır ızgara ve alüminyum folyodan çift korumalı, elektromanyetik paraziti ve radyo parazitini büyük ölçüde azaltabilir. 6. USB3. 0 standardına uyun, tak ve çalıştır. 7. Dönüştürücü 20 Pin USB3. 0 arayüzü anakart veya PCIE adaptör kartı için ön panel, almak için iki standart USB3.0 arayüzleri ön PC durumda, kullanıcıların kullanımı için uygun.Not : Lütfen bilgisayarınızın anakartında veya USB3.0 uzatma kartında 20pin USB3.0 arabirimi olduğunu onaylayın.Anakartta 20pin USB3.0 arabirimi yoksa, PCIE aktarım kartını satın alabilirsiniz.Paket : 2x20 Pin Erkek 9 Pin Kadın.

Ürün Özellikleri

Model:
20 Pin-9 Pin Adaptör Kablosu
Tip:
USB 3.0 Serisi
Renk:
Siyah
Malzeme:
PVC Kabuk
Uzunluk:
Yaklaşık.12cm
Uygulama:
MAVİ.0 serisi anakart
Amaç:
Veri aktarımı
Bağlayıcı:
20pin Erkek 9Pin Kadın:
20 Pinli dişi arayüzü 9 pinli dişi arayüze dönüştürün, ön paneldeki USB 3.0 arabirimini anakart üzerindeki USB 2.0 arabirimine bağlamak için uygundur.
Özellik:
1. Mükemmel elektriksel iletkenliğe sahip, yüksek hızda veri iletebilen çevre dostu tel. :
2. Tam çift yönlü veri iletim hızları için 5gpbs'ye kadar destek. :
3. USB2. 0 ile geriye dönük uyumlu, düşük güç tüketimi, daha yüksek protokol verimliliği ve iletim hızı. :
4. Esnek PVC kabuk, dayanıklı ve esnek. :
5. Dokunmuş bakır ızgara ve alüminyum folyodan çift korumalı, elektromanyetik paraziti ve radyo parazitini büyük ölçüde azaltabilir. :
6. USB3. 0 standardına uyun, tak ve çalıştır. :
7. Dönüştürücü 20Pin USB3. 0 arayüzü anakart veya PCIE adaptör kartı için ön panel, almak için iki standart USB3.0 arayüzleri ön PC durumda, kullanıcıların kullanımı için uygun. :
Not:
Lütfen bilgisayarınızın anakartında veya USB3.0 uzatma kartında 20pin USB3.0 arabirimi olduğunu onaylayın. Anakartta 20pin USB3.0 arabirimi yoksa, PCIE aktarım kartını satın alabilirsiniz. :
Paket:
2x20 Pin Erkek 9 Pin Kadın :

Alıcılar da